Hlavička spolupráce

Proč s námi

spolupracovat?

Artikul je portál, start-up, který nabízí více jak 20 mil. produktů od více jak 4 000 prodejců - vše na jednom místě, včetně srovnání.

Férovost

Barevnost

Odlišnost

Férovost

Jsme féroví. Lepší pozici v rámci řazení u nás e-shop nezíská tím, že si ji zaplatí, ale tím, jak kvalitní služby poskytuje. Mezi kvalitní kritéria patří například počet výdejních míst, délka na trhu, kvalita XML feedu, % produktů skladem, preferovanost prodejce výrobcem aj.. Výsledkem je tzv. hodnotící číslo eshopu, které určuje pozici na portále.

Barevnost

Na Artikulu nechceme vynechat nikoho kdo se chce příběhu, který chceme psát zúčastnit. Ať už jste výrobce nebo prodejce mající e-shop, nebo jste jen kamennou prodejnou i pro Vás máme možnosti jak se zapojit. Všichni děláme vše pro spokojenost našich zákazníků, ale hlavně spotřebitelů, kteří jsou pro nás vždy na 1. místě.

Odlišnost

Registrace je vždy ZDARMA, produkty jsou zalistované a zařazené do produktových kategorií vždy, čímž se významně lišíme od konkurence.

Naše obchodní politika není postavena na ceně za proklik (PPC), ale na menším, zpravidla ročním poplatku za zobrazení e-shopu a jeho produktů v našem katalogu. Díky tomu spotřebitel vybírá nabídky z nejkvalitnějších e-shopu a ne e-shopu, kteří nabídli více za proklik než jiní.

Jsme start - up, nechceme vyřešit všechny problémy světa, chceme ho "jen" udělat férovější, barevnější a za to si říct o drobný poplatek.

Výhody spolupráce s Artikulem pro e-shopy

  • Registrace, zalistování a kategorizování produktů do katalogu je ZDARMA

  • Roční nebo měsíční platba za zobrazení e-shopu na portále - minimální náklady oproti inzerci u tradičních portálů

  • I menší e-shopy mohou být více vidět - řazení na základě kvality poskytovaných služeb, ne max. nabídky na proklik (PPC bidding)

Výhody spolupráce s Artikulem pro výrobce

  • Možnost podpory své distribuční sítě (označení preferovaných prodejců)

  • Informace z trhu - cenové reporty produktů v oběhu

  • Standartní stránka výrobce včetně všech jeho prodejců a produktů

  • Prémiová stránka výrobce s unikátním designem a funkcemi

  • Marketingová podpora výrobce a jeho preferovaných produktů

Partneři Artikul.cz

a dalších 600+ partnerů.

Pokud jste e-shop a máte zájem o spolupráci, stačí kliknout na "přidat e-shop", vytvořit si účet a dokončit přidání e-shopu. Pokud jste výrobce nebo kamenná prodejna bez vlastního e-shopu, stačí napsat na email info@artikul.cz či zavolat na telefonní číslo +420 727 827 422.