Velko-pneu.cz

 • (2 recenze)

Nejlevnější pneu s dodáním do 24h.

Mapa

Recenze

  19.11.2019

  + NIC

  - KATASTROFÁLNÍ jednání se zákazníky.... nedodají zboží v daném termínu , nereaguji na emaily, když voláte na tel. tak nikdo nic neví, že vám kolegyně napíše ..... kret.. jedním slovem.....vyhněte se obloukem velko-pneu.cz ”

  11.07.2018

  + Jen rychlost dodání lze hodnotit pozitivně, bohužel díky tomu, že spousta zákazníků hned po nákupu hodnotí jen toto kritérium, má tento "velkobchod" na Heuréce velmi zkreslené, procenty vyjádřené, hodnocení.

  - Prodejce sám posoudil, bez předložení odborného posouzení či jakéhokoliv certifikátu o způsobilosti k tomuto posouzení, a samozřejně také neuznal reklamaci vady pneumatiky na jejíž vnitřní straně se, po ujetí 800km, udělala boule, kterou jsem objevil náhodou při hledání klíče pod autem. Jeho tvrzení o porušení pneumatiky najetím na předmět nebo obrubník (vnitřní, boční, stranou pneumatiky???) není rovněž ničím podloženo, ani na 10x zvětšené fotografii místa ne němž se boule po nahuštění udělá, není patrné sebemenší poškození pláště pneumatiky. Odkázán jsem byl, v případě nesouhlasu s neuznanou reklamací, na posouzení soudním znalcem. Potom prý reklamaci uzná. Můj první a poslední nákup u velko-pneu, a rada - projděte všechny recenze a zvažte nákup u tohoto prodejce.