Kabelkyodhrabenky.cz

 • (2 recenze)

Zabýváme se internetovým prodejem dámských a pánských kožených doplňků. Nabízíme dámské společenské a trendy kabelky či sportovní tašky. Prodáváme pánské tašky, aktovky, batohy, školní a sportovní tašky, pánské i dámské kožené peněženky a rukavice. Specializujeme se na ručně šité sandály.

Mapa

Recenze

  21.08.2019

  + Rád bych upozornil, že paní Párová již v tomto eshopu nijak nefiguruje, celý eshop vč. administrace a vlastnictví jsem nyní převzal já a podobný systém zde popsaný rozhodně není něco co nás definuje. Rád bych upozornil všechny naše zákazníky, že nic podobného v eshopu Kabelky od Hraběnky nehrozí a mrzí mě podobné hodnocení, nicméně s ním nemůžu dělat nic než to, že Vás rád pozvu na náš eshop se samotné přesvědčit, že tato afektovaná recenze neodpovídá současnému stavu, který na našem eshopu praktikujeme co se týká přístupu k zákazníkům. Děkuji.

  - - žádné

  01.03.2019

  + ZÁSADNÍ NESPOKOJENOST !!

  - Kabelky od hraběnky - nákup v tomto e-shopu rozhodně nedoporučuji, doslova před nákupem VARUJI !!! Jednatelka je podvodnice !!! V prosinci 2018 jsem si na dobírku objednala kabelku . 15.1.2019 (ve lhůtě 14 dnů od převzetí zásilky) jsem kabelku vrátila. E-shopem byla zásilka převzata 25.1.2019 (10 dnů byla uložena na poště). Při odstoupení od smlouvy je prodávající povinen vrátit kupujícímu peníze do 14 dnů. Paní jednatelku Párovou jsem opakovaně kontaktovala telefonicky. 25.2.2019 jsem napsala paní jednatelce e-mail s dotazem, v jakém časovém horizontu hodlá peníze vrátit. Velice se omlouvala a ochotně přislíbila, že nejdéle 27.2.2019 vyřídí. Dnes je 1.3., peníze samozřejmě nemám a pí.Párová již nekomunikuje...:-). Tamara Křížová