Pro fanoušky

Milí zákazníci, partneři,
opět jsme zde s dalšími inovacemi, které náš srovnávač a vyhledávač posouvají a přibližují k Vám – našim zákazníkům. Jsme zde pro Vás, bez Vás, našich partnerů a zákazníků, bychom zde nebyli, proto se Vám již několik let snažíme zpříjemnit a zpřehlednit naše stránky pro Vaše pohodlné nákupy.

Zde naleznete seznam nejvýznamnějších změn, které se na našem portále udály.

Snad Vás naše vylepšení potěší a pomohou Vám při nákupech...

 

 

WEBOVÉ STRÁNKY

 

1. Rychlý přechod na nejvyhledávanější podkategorie

Pro Vaše pohodlí jsme nově na hlavní straně vytvořili seznam nejvyhledávanějších podkategorií v dané kategorii a rychlý přechod na tyto kategorie. Stačí 1 klik a můžete vybírat a nakupovat.

1

 

2. Našeptávač

Snažíme se Vám Vaše vyhledávání zboží zpříjemnit a zjednodušit, proto jsme do vyhledávacího okna přidali funkci našeptávače, který při napsání Vašeho požadavku na vyhledávání může pomoci vyhledat vhodné alternativy k danému zboží. Napíšete Váš požadavek do vyhledávacího okna a našeptávač Vám již nabídne alternativy.

2

 

3. Stránky výrobců

Pokud vyhledáváte výrobky určité značky např. Nokia, nyní Vám můžeme nabídnout novou funkci, která Vám po zadání do okna pro vyhledávání např. značky Nokia – nabídne na Artikul.cz největší prodejce (e-shopy) této značky a současně veškeré kategorie zboží od této značky (např. Nokia), které jsou na stránkách Artikul.cz dostupné.

3.0

Pokud si vyberete e-shop, který danou značku prodává (Nokia prodává) a kliknete na něj myškou, dostanete se na nabídku výrobků dané značky např. Nokia, kterou na našich stránkách Artikul.cz nabízí Vámi vybraný e-shop.

Stejně tak, když kliknete (Nokia vyrábí) na určitou kategorii, kterou od dané značky hledáte např. chytré hodinky, zobrazí se Vám na stránkách Artikul.cz výrobky, které můžete od tohoto výrobce a v dané kategorii na Artikul.cz najít.

nokia

4. Snažíme se také zkvalitňovat veškeré dostupné informace u zboží

Postupně také přidáváme a vylepšujeme popisky u zboží, fotografie produktů.

4.0

Nejbližší obchod -  mapa prodejců, kteří Vámi hledané zboží nabízejí v nejbližším okolí. Po kliknutí na NEJBLIŽŠÍ OBCHOD se Vám zobrazí mapa, na které vidíte prodejce daného zboží ve Vašem nejbližším okolí a cenu, za kterou daný produkt nabízí.

4.1

Video - u některých výrobků je možné také shlédnutí videa. Video s výrobkem Vám může pomoci při rozhodování a nákupu zboží. Nyní můžete nalézt videa, také u některých produktů na našich stránkách.

4.2

 

5. Filtry

Stále vylepšujeme filtry u zboží, které Vám umožní nalézt co nejpřesněji zboží, dle Vámi vybraných parametrů. Stačí zadat Vámi požadované parametry jako např. cena, značka aj. a poté potvrdit svůj výběr – POTVRDIT FILTR.

5

 

6. Recenze

Snažíme se Vám usnadnit výběr zboží, a proto jsme kromě recenzí prodejců (e-shopů), nově přidali také možnost recenze produktů - výrobků. Recenze často zákazníkům pomáhají při rozhodování, jaký produkt zvolit a koupit. Zkušenosti jiných uživatelů jsou při nákupu a rozhodování velmi přínosné.

6

 

7. D-test

Další novinkou je také nově použití ikony D-test u výrobků. Pokud naleznete tuto ikonu u daného výrobku, tak po kliku myškou na tuto ikonu se dostanete na stránky www.dtest.cz, kde Vám mohou prostřednictvím svých nabízených služeb poradit při výběru daného zboží, můžete si zde najít svůj výrobek a k němu spotřebitelské testy a hodnocení.

7

 

8. Certifikát APEK

U některých e-shopů můžete najít certifikát – certifikát APEK (označení České kvality, certifikovaného obchodu) – mezi členy APEKu, patří největší české internetové obchody, přední softwarové společnosti a finanční Instituce. Certifikovaný obchod garantuje, že daný internetový obchod je v souladu s platnou legislativou ČR. Získáním Certifikátu obchodník předkládá svým zákazníkům záruku bezpečného nákupu, zároveň však předchází možným sankcím ze strany ČOI a případným právním sporům. Platnost Certifikátu: 1 rok.

8

 

9. Oblíbené produkty

Při procházení a výběru zboží, u kterého váháte, zda jej okamžitě zakoupit, nebo si jej jen chcete dát do seznamu Oblíbených produktů, jsme ke všem produktům přidali možnost označení produktu, který se Vám líbí a chcete mít tento produkt vždy k ruce v seznamu oblíbených a mít možnost tento produkt časem zakoupit.

Stačí jeden klik na pravé straně na srdíčko u Vámi vybraného produktu a Vámi označené zboží se Vám ihned zobrazí ve Vašem seznamu oblíbených produktů v administraci Artikul.cz. Po přihlášení na našich stránkách Aritkul.cz a ve Vaší administraci naleznete Vámi označený oblíbený produkt v sekci Oblíbené produkty. Tento produkt zůstává ve vašem seznamu.

9

 9.1

 

ADMINISTRACE 

 

10. Statistiky – Validace feedu 

V administraci: „Menu -> Statistiky -> Validace feedu “ - jsme vytvořili našim partnerům detailní přehled o validaci datového XML feedu. Správci e-shopů, zde mohou nalézt detailní informace o svém datovém XML feedu – můžete zde zjistit, jaký atribut v datovém XML feedu chybí – jako např. kolik produktů není přiřazeno do konkrétní kategorie, kolik produktů nemá zadán EAN, zda chybí název výrobce aj. Tímto se naši partneři – e-shopy mohou ujistit, zda jejich datový XML feed obsahuje vše, aby došlo ke správnému napárování zboží pro srovnávání

10.1

10.2

 

Naše inovace a lepší intuitivnost vyhledávání, která vede k Vašim pohodlnějším nákupům, nás motivuje k dalším vylepšením, které pro Vás opět brzy chystáme.

 

Můžete se těšit na další ochutnávku novinek, kterou Vám již brzy představíme...

Tým Artikul 😊 

 

 Starší články Pro fanoušky :