blog-artikul-ferovy-srovnavac-zbozi-bez-aukce

Rozdíl mezi registrací firmy a eshopu

Nechce se vám trávit čas registrací vaší firmy v katalogu Firem a pak ještě v katalogu Zboží? Udělejte to najednou na artikul.cz. Artikul.cz je katalogem zboží - porovnávačem a zároveň katalogem firem. 

Registrace firem a eshopů se liší pouze zadáním XML datového feedu. XML datový feed zadávají eshopy nebo obchody. Díky datovému feedu můžeme stahovat aktuální data o zboží obchodů, které prodávají. Jinak je registrace stejná.

Krok č. 1

V prvním kroku registrace zadáte základní údaje jako je jméno, mail a heslo. 

Krok č. 2

Ve druhém kroku se pomocí těchto údajů přihlásíte a zadáte informace o firmě. Některé údaje jako například IČ nebo název jsou povinné. Nemáte li webové stránky, tak stačí napsat "neuvádí", "nemám" nebo něco podobného. O své firmě můžete uvést i řadu jiných informací, třeba popis, ID datové schránky a podobně. Tyto údaje už povinné nejsou. V tomto kroku registrace zadávají eshopy XML datový feed, aby se jejich zboží zobrazovalo také v katalogu zboží - porovnávači.

Kroky č. 3

Ve třetím kroku po přihlášení můžete zadávat řadu dalších dat. Například provozovny, jejich adresy, otevírací doby, fotografie, loga a tak dále. 

Každou registraci zkontrolujeme a po schválení se vaše firma začne zobrazovat na artikul.cz. Registrujete li eshop, pak se zboží začne zobrazovat v porovnávači v pracovní dny do 1 hodiny od schválení.

V případě, že narazíme na rozporuplné údaje nebo chybný datový feed, budeme vás kontaktovat mailem nebo telefonicky.

CHCI SE REGISTROVAT