blog-artikul-ferovy-srovnavac-zbozi-bez-aukce

Recenze, prostor pro hodnocení

Tak už je máme, recenze! Vytvořili jsme tak prostor pro hodnocení firem na www.artikul.cz.

Recenze zadáváte jednoduše v detailu firmy. Abychom se vyhnuli falešným recenzím, je potřeba každou novou recenzi potvrdit jedním kliknutím v aktivačním mailu, který vám odešleme.

Pro slovní vyjádření jsou určená políčka Klady, Zápory. Oznámkovat jako ve škole můžete firmu/eshop v celkovém hodocení. Toto hodnocení se zobrazí formou hvězdiček, stejně jako je tomu například u hotelu. Dáváte li firmě/eshopu nejlepší známku 1, pak od vás získává 5 hvězdiček.

Na závěr zadáte vaše jméno/přezdívku, e-mail (vyberete, zda chcete, aby byl zveřejněný), opíšete bezpečnostní kód a recenzi odešlete.

Je to vskutku jednoduché a rychlé. Jen prosím mějte na paměti, že vaše recenze mohou ovlivnit následná rozhodnutí třetích osob. Cílem recenzí je poukázat na klady, případně zápory. V žádném případě není cílem recenzí firmy/eshopy jakkoliv bezdůvodně poškozovat. Prostor pro vulgarismy, hanlivá a sprostá slova zde není.

Moderátorem recenzí je portál www.artikul.cz. Z této pozice máme právo recenze mazat.

Přejeme všem recenzentům spoustu krásných slov do prstů vyťukávajících recenze do klávesnic počítačů a firmám recenze, které je v jejich podnikání posunou dál.

Příjemný den Vám přeje tým artikul.cz

Přečtě si také: PRAVIDLA RECENZÍ